Jesteś tutaj: Start

Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów


GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI TANDEMÓW, SŁUŻB MUNDUROWYCH ORAZ AMATORÓW

W KOLARSTWIE SZOSOWYM

Pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Starosty Jeleniogórskiego Wójta Gminy Podgórzyn

PODGÓRZYN–SOSNÓWKA 23-24.09.2016

======================================================================================================================

ORGANIZATORZY

- Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów w Jeleniej Górze ul. Kiepury 61/17 www.karkonoskiestowarzyszenie.pl - Urząd Gminy Podgórzyn ul. Żołnierska 14

- Mistrzostwa zostaną rozegrane w dniach 23-24.09.2016 na terenie gminy Podgórzyn pow. jeleniogórskiego , województwo dolnośląskie

II . KLASA WYŚCIGU

.Mistrzostwa Polski Tandemów osób niewidzących i niedowidzących

  •   Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych

               Mistrzostwa Polski Amatorów

III  UCZESTNICTWO I KATEGORIE

- prawo startu mają zawodnicy posiadający licencję Tandemów niewidzących i niedowidzących na rok 2016, sprawny rower i kask oraz ubezpieczenie NW i OC

- Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych ( z podziałem na kategorie i wiek : Policjant, Strażak, Leśnik, Wojskowy)
- Mistrzostwa Polski Amatorów to ogólnodostępna impreza rowerowa rozgrywana we wskazanym terminie i miejscu.

- dzieci do lat 10 bez opłaty (w kategoriach 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 lat) z podziałem na płeć (zapisy dzieci w dniu wyścigu 24.09.2016 do godz. 12.30 w biurze wyścigu po wypełnieniu oświadczenia)

Zgodnie z zarządzeniem PZKol w wyścigu dla amatorów nie mogą brać udziału zawodniczki/zawodnicy posiadający licencję Elity. Uczestnikiem może być osoba ,która spełni poniższe warunki:


1. Zawodnik zobowiązany jest do wypełnienia i wysłania specjalnego formularza zgłoszeniowego oraz do uiszczenia opłaty za start.

Organizator dopuszcza dwa sposoby dokonywania zgłoszeń i opłat :

a/ w miejscu rozgrywania imprezy kolarskiej w biurze zawodów w przeddzień i b/ za pośrednictwem Internetu: e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

w dniu zawodów

1997 -1957 1956 i starsi 1997-1987 1986-1967 1976 -1957 1966 - 1947 1956 i starsi

1997 i starsi 1997-1987 1986-1977 1976 i starsze

 

 

 

W mistrzostwach służb Mundurowych i Amatorów obowiązuje opłata za udział:

60 zł – do poniedziałku 12.09.2016 (Internet, bank), po tym terminie nie gwarantujemy pakietów startowych
Wpłata na konto - dopisek GSMP: Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów Nr 68 2030 0045 1110 0000 0226 1600

90 zł – opłata w przeddzień i w dniu imprezy dokonywana wyłącznie w formie gotówki w Biurze Zawodów Dla pierwszych 150 zawodników pakiet startowy :

  1. 1/  Pokrowiec na kask Firmy FESTINA

  2. 2/  Kupon konkursowy Firmy POLICE – firmy zegarkowej i biżuteryjnej:

    - każdy kupon to wygrana : m.in. zegarki, biżuteria, koszulki oraz zniżki na powyższe produkty.

  3. 3/  Preparat do konserwacji rowerów Firmy BRUNOX

  4. 4/  Długopis Firmy ADRIATICA

5/ Smycz

Limit startujących: 500 zawodników /czek

V . BIURO WYŚCIGU – Centrum Aktywności Sportowej i Integracji Społecznej ul. Szkolna 58-564 Sosnówka

23.09.2016 (piątek) godz. 16.00 - 19.00 przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja zawodników kategorii : Tandemy, AMATOR I , AMATOR II, AMATOR III ,AMATOR IV ,AMATOR V , Służby Mundurowe , AMATOR K20 OPEN O, K30 OPEN I

K40 OPEN II , (biuro zawodów) godz. 19.10- odprawa techniczna

24.09.2016 (sobota) godz. 8.00 9.00 przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja zawodników wszystkich kategorii
Odprawa techniczna zorganizowana zgodnie z art. 1.2.087 Przepisów Sportowych odbędzie się w obecności członków Komisji

Sędziowskiej

LIMIT CZASU: Zgodnie z art.2.3.039 Przepisów Sportowych limit czasu wynosi 8% i zawodnicy poza tym limitem nie będą uwzględniani w wynikach

NAGRODY

VI. VII .

-

- -

Zwycięzca otrzymuje koszulkę Mistrza Polski w każdej kategorii :
Tandemów niewidzących i niedowidzących koszulka ufundowana przez PZKOL

Służby Mundurowe i Amatorzy koszulkę ufundowana przez Sponsora
Trzech pierwszych zawodników otrzymuje medale
, puchary (statuetki) i nagrody rzeczowe wszystkie dzieci otrzymują nagrody rzeczowe

VIII. KONTROLA ANTYDOPINGOWA

- Podczas wyścigu obowiązują przepisy antydopingowe UCI i PZKol.

IX. CEREMONIA DEKORACJI

Ceremonia dekoracji zwycięzców bezpośrednio po ukończeniu wyścigu w dniu 24.09.2016 i około godz.16.30 w

Centrum Aktywności Sportowej i Integracji Społecznej ul. Szkolna 58-564 Sosnówka
Zgodnie z art. 1.2.112 Przepisów Sportowych do dekoracji mają obowiązek zgłosić się zawodnicy, którzy zajęli pierwsze
trzy miejsca w

poszczególnych kategoriach wiekowych. Organizator zastrzega, że zawodnicy nieobecni podczas ceremonii dekoracji nie otrzymają nagród.

X . KARY

XI .

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

- wyścig zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami PZKol
-
wyścig odbędzie się przy ruchu całkowicie zamkniętym , na trasie okrężnej - długość rundy 14,5 km

(start/Sosnówka ul. Szkolna ,meta(początek rundy): Sosnówka Górna/Społem/ > Borowice > Podgórzyn > Sosnówka Dolna > Sosnówka Górna/Społem/ )

W zakresie kar obowiązują Przepisy Sportowe /PZKol, UCI/

- dojazd do rundy 4,2 km
-
runda z metą w Sosnówce Górnej (DW „Społem”) - runda 14,5 km

- dystans : dla kat. dla kat. dla kat. dla kat. dla kat. dla kat. dla kat. dla kat.

Amator I
Amator II
AMATOR III
Służby Mundurowe
AMATOR IV
Amator V
Tandemy M
ężczyzn, Służby Mundurowe pow.49 lat
K20 OPEN 0, K30 OPEN I, K40 OPEN II , Tandemy Kobiet

91,2 km 91,2 km 76,7 km 76,7 km 62,2 km 47,7 km 47,7 km 33,2 km

(runda 14,5 km + dojazd 4,2 km) (runda 14,5 km + dojazd 4,2 km) (runda 14,5 km + dojazd 4,2 km) (runda 14,5 km + dojazd 4,2 km) (runda 14,5 km + dojazd 4,2 km) (runda 14,5 km + dojazd 4,2 km) (runda 14,5 km + dojazd 4,2 km) (runda 14,5 km + dojazd 4,2 km)

6 rund 6 rund 5 rund 5 rund 4 rundy 3 rundy 3 rundy 2 rundy

XII. POMOC TECHNICZNA

do 49 lat

- w wyścigu nie będą dopuszczone żadne wozy pomocy technicznej
- pomoc będzie udzielana z boksów technicznych znajdujących się w okolicy startu/mety

PROGRAM MISTRZOSTW

page2image35088

23.09.2016 (piątek) godz. 16.00 - 19.00 przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja zawodników kategorii : Tandemy, AMATOR I ,
AMATOR II, AMATOR III, AMATOR IV, AMATOR V
, Służby Mundurowe, AMATOR K20 OPEN O,

K30 OPEN I , K40 OPEN II , (biuro zawodów) godz. 19.10 - odprawa techniczna

24.09.2016 (sobota) godz. 8.00 9.00 przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja zawodników wszystkich kategorii

godz. 9.30 Sosnówka ul. Szkolna (obok Centrum Aktywności Sportowej i Integracji Społecznej ul. Szkolna 58-564 Sosnówka - uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski

godz. 10.00 - Centrum Aktywności Sportowej i Integracji Społecznej, ul. Szkolna start kat. Tandemy

godz. 13.00 - start dzieci
ok. godz. 16.30 -
Zakończenie Mistrzostw

page2image41656

(* kolejność startu poszczególnych kategorii ogłoszona zostanie na odprawie technicznej)

page2image42624

* start kat. AMATOR I,II,III,IV,V

page2image43392

* start kat. Służby Mundurowe

 

XIII .

ZASADY FINANSOWANIA

  • -  koszty organizacyjne wyścigu pokrywa organizator

  • -  koszty dojazdu i zakwaterowania pokrywają uczestnicy

  • -  W ramach opłaty startowej zawodnik otrzymuje:

  •   przejazd zabezpieczoną i oznakowaną trasą,

  •   obsługę sędziowską

  •   zabezpieczenie medyczne

  •   pakiet startowy dla pierwszych 150 zawodników do 12.09.2016

  •   napoje

    POSTANOWIENIA KOŃCOWE

    Komisję sędziowską wyznacza PZKol i DZKol z listy komisarzy w porozumieniu z organizatorem

    • -  Sędzia Główny – Wiesław Kucab tel. 607 495 737 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

    • -  każdy zawodnik powinien być ubezpieczony i startuje na własną odpowiedzialność

    • -  podczas wyścigu obowiązują kaski

    • -  organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki na trasie wyścigu oraz za rzeczy zaginione w trakcie imprezy

    • -  organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji niniejszego regulaminu w porozumieniu z Sędzią Głównym wyścigu

    • -  impreza odbędzie się bez względu na pogodę.

      Osoby odpowiedzialne z ramienia organizatora :
      -
      Michał Włoszczowski - Wiceprezes KSC w Jeleniej Górze tel. kom 697 916 806 - Aleksandra Kucab - KSC w Jeleniej Górze tel. kom 609 185 286

      ADRES SZPITALA: Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej
      Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 6, tel. 75-75-37-100 lub 75-75-37-118, 119

      GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM

      23-24 września 2016 r. Podgórzyn, Sosnówka 

 
 
 

 

 

 

 

Aktualności

GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI TANDEMÓW, SŁUŻB MUN...
06 Wrz 2016 19:11GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI TANDEMÓW, SŁUŻB MUNDUROWYCH ORAZ AMATORÓW W KOLARSTWIE SZOSOWYM 2016


GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI TANDEMÓW, SŁUŻB MUNDUROWYCH ORAZ AMATORÓW W KOLARSTWIE S [ ... ]

XI CZASÓWKA SUDECKA
30 Wrz 2014 09:30

     

REGULAMIN CZASÓWKA GORZANOWICKA 2014
30 Wrz 2014 09:17

REGULAMIN CZASÓWEK KARKONOSKICH V EDYCJA FINAŁ CZASÓWKA GORZANOWICKA Jazda indywidualna na  [ ... ]

WRZESIEŃ JELENIOGÓRSKI- MARATON KOLARSKI 2014
16 Wrz 2014 06:37WRZESIEŃ JELENIOGÓRSKI- MARATON KOLARSKI 2014

MARATON KOLARSKI Z OKAZJI WRZEŚNIA JELENIOGÓRSKIEGO 2014 Zgłoszenia będą przyjmowane na stadio [ ... ]

WRZESIEŃ JELENIOGÓRSKI- CZASÓWKA KACZAWSKA 2014
15 Wrz 2014 11:49WRZESIEŃ JELENIOGÓRSKI- CZASÓWKA KACZAWSKA 2014

JUŻ 20 WRZEŚNIA CZASÓWKA KACZAWSKA Czasówka rozegrana będzie na trasie Wojcieszów-Podgórki  [ ... ]

Wyniki

GÓRSKIE SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS 2014 KATEGORIA M40b
09 Wrz 2014 14:48 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS 2014 KATEGORIA M40b

KATEGORIA M40b 1 84 POL 19670927 BONDARYK Robert OPONMAX M40b 02:47:48 2 93 POL 19680702 LIWIŃSKI Andrzej AGC 2-L SPRINT ŁÓDŻ M40b 02:48:04 3 94 POL 19690313 HLEK Dariusz ROWERY TUROWSKI TEAM M40b 02:48:17 4 91 POL 19681203 PODOLSKI Kr [ ... ]

GÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA M40a
09 Wrz 2014 14:46 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE SZOSOWE  MP MASTERS 2014 KATEGORIA M40a

KATEGORIA M40a 1 58 POL 19730306 TOMASIAK Grzegorz MAYDAY TEAM LUBLIN M40a 02:42:54 2 67 POL 19730402 SÓLNICA Mirosław SKF BIKEHOLICY M40a 02:46:41 3 54 POL 19700502 MAJEWSKI Tomasz BDC RETRO MTB TEAM M40a 02:46:41 4 69 POL 19740925 STROK [ ... ]

GÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA M30
09 Wrz 2014 14:45 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA M30

KATEGORIA MASTERS 30 1 21 POL 19800408 KORZENIOWSKI Marcin MAX BIKE KRAKÓW M30 03:02:48 2 41 POL 19790924 MICHAŁOWSKI Jarosław PŁOTY M30 03:03:31 3 27 POL 19781104 MAJ Kamil LUBELSKI KLUB KOLARSKI M30 03:04:04 4 19 POL 19820505 GUZ Kon [ ... ]

GÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA AMATOR III
09 Wrz 2014 14:44 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA AMATOR III

KATEGORIA AMATOR III 1 255 POL 19550808 PACYNA JAN LUBIN AMATOR III 02:08:55 2 251 POL 19610722 BAŃDURA Antoni KOPANIEC AMATOR III 02:10:39 3 254 POL 19561218 TREPKA Mirosław ŚWIDNICA AMATOR III 02:21:22
250 POL 19571113 WERDA Stanisł [ ... ]

GÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA AMATOR II
09 Wrz 2014 14:42 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA AMATOR II

KATEGORIA   Amator  II 1 203 POL 19811219 KRZYWONOS Marcin LUBAWKA AMATOR II 02:19:23 2 208 POL 19740815 ZAKIELARZ Łukasz KRAKÓW AMATOR II 02:26:07 3 151 POL 19810313 KOCHEL Paweł LEŚNA AMATOR II 02:35:11 4 204 POL 19720714 PRZEMIENIE [ ... ]

GÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA AMATOR I
09 Wrz 2014 14:40 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE SZOSOWE MP MASTERS 2014 KATEGORIA AMATOR I

KATEGORIA AMATOR I 1 152 POL 19911125 FIGURSKI Szymon GRYFÓW ŚLĄSKI AMATOR I 02:17:44 2 153 POL 19890628 DZIURZYŃSKI Aleksander KRAKÓW AMATOR I 02:19:38 3 155 POL 19850518 KOKOWSKI Mateusz NOWA SÓL AMATOR I 02:22:31 4 158 POL 19870623  [ ... ]

GÓRSKIE SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS 2014 KATEGORIA CYKLOSPORT
09 Wrz 2014 14:38 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS 2014 KATEGORIA CYKLOSPORT

KATEGORIA CYKLOSPORT 1 112 POL 19880601 BARTOLEWSKI Marcin CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA AM20 CYKLO 03:10:13 2 102 POL 19870411 OMIOTEK Dominik DANIELO BIKELAB RACING TEAM AM20 CYKLO 03:10:13 3 100 POL 19850626 MICHALSKI Łukasz OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA  [ ... ]

GÓRSKIE MP MASTERS 2014 TANDEMY KOBIETY
08 Wrz 2014 10:09 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE MP MASTERS 2014 TANDEMY KOBIETY

TANDEMY KOBIETY   1. KKT HETMAN 201 POL19880601 PODKOŚCIELNA Iwona HET 53 m 54 s  KKT HETMAN 202 POL19860523 WNUCZEK Aleksandra HET  MISTRZ POLSKI TANDEMÓW OSÓB NIEWIDZĄCYCH I NIEDOWIDZĄCYCH na rok 2014  2. OKS WIM 205 POL19910917 STRAMEK Marta OKS 1 h 03 m 36 s 09 m 42 s RC OKS WIM [ ... ]

GÓRSKIE MP MASTERS 2014 TANDEMY PANOWIE
08 Wrz 2014 09:50 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE MP MASTERS 2014 TANDEMY PANOWIE

TANDEMY PANOWIE   1. KKT HETMAN 211 POL19821125 POLAK Marcin HET 1 h 16 m 22 s  KKT HETMAN 212 POL19840229 ŁADOSZ Michał HET  MISTRZ POLSKI TANDEMÓW OSÓB NIEWIDZĄCYCH I NIEDOWIDZĄCYCH na rok 2014  2. OKS WIM 225 POL19710402 KOŁODZIEJCZUK Piotr OKS 1 h 17 m 18 s 00 m 56 s RC OKS WI [ ... ]

GÓRSKIE MP MASTERS 2014 KATEGORIA M80
08 Wrz 2014 09:48 - Michał WłoszczowskiGÓRSKIE MP MASTERS 2014 KATEGORIA M80

TANDEMY KOBIETY   1. KKT HETMAN 211 POL19821125 POLAK Marcin HET 1 h 16 m 22 s  KKT HETMAN 212 POL19840229 ŁADOSZ Michał HET  MISTRZ POLSKI TANDEMÓW OSÓB NIEWIDZĄCYCH I NIEDOWIDZĄCYCH na rok 2014  2. OKS WIM 225 POL19710402 KOŁODZIEJCZUK Piotr OKS 1 h 17 m 18 s 00 m 56 s RC OKS WI [ ... ]

 

 

 

 PATRONAT MEDIALNY

 

Free business joomla templates